SWXSHBCVF0-24.000000
MFR.Part #
SWXSHBCVF0-24.000000
JLCPCB Part #
C22399801
Description
-40℃~+85℃ 20pF 24MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS