SWXSHBCVF0-12.000000
MFR.Part #
SWXSHBCVF0-12.000000
JLCPCB Part #
C22399800
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 20pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS