SWXSHBCVE0-40.233000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-40.233000
JLCPCB Part #
C22449235
Description
-40℃~+85℃ 20pF 40.233MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS