SWXSHBCVE0-38.395000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-38.395000
JLCPCB Part #
C22449232
Description
-40℃~+85℃ 20pF 38.395MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS