SWXSHBCVE0-27.000000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-27.000000
JLCPCB Part #
C22449204
Description
-40℃~+85℃ 20pF 27MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS