SWXSEBCVH0-8.192000
MFR.Part #
SWXSEBCVH0-8.192000
JLCPCB Part #
C22438652
Description
-40℃~+85℃ 15pF 8.192MHz 80Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS