SWXSEBCVE0-13.521000
Extended
Manufacturer
Starwave
MFR.Part #
SWXSEBCVE0-13.521000
JLCPCB Part #
C22446929
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 13.521MHz 15pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS