GYC20004
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GYC20004
JLCPCB Part #
C6630182
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10.2mm 1000@1MHz 3pF~20pF Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS