GNF8R000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GNF8R000
JLCPCB Part #
C6204021
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~8pF 1000@250MHz 12mm 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS