GHR5R500
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GHR5R500
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~5.5pF 1000@20MHz 9.12mm - Trimmers, Variable Capacitors ROHS