GGN8R533
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GGN8R533
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~8.5pF 17.1mm 500@20MHz - Trimmers, Variable Capacitors ROHS