30KP48CA
MFR.Part #
30KP48CA
JLCPCB Part #
C6055153
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 150uA 30kW@10/1000us 386A 48V 58.9V 77.7V Bidirectional TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS