30KP200CA
MFR.Part #
30KP200CA
JLCPCB Part #
C5497193
Package
DO-204AP
Description
-55℃~+175℃ 10uA 200V 245V 30kW@10/1000us 322V 94A TVS Unidirectional DO-204AP ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS