SMCJ33CA
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
SMCJ33CA
JLCPCB Part #
C880726
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 28.2uA 33V 40.6V 53.3A@10/1000us 53.3V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS