SMBJ36CA
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
SMBJ36CA
JLCPCB Part #
C556189
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 36V 46V 58.1V 5uA Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS