SL5N100P
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
SL5N100P
JLCPCB Part #
C6800592
Package
TO-3PH
Description
1 N-channel 12.67nC@10V 1kV 3.5Ω@10V 4.5V 483pF@25V 48W 5A 9pF@25V TO-3PH MOSFETs ROHS