SL51M33SE
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
SL51M33SE
JLCPCB Part #
C53207083
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 15V 1uA 3.3V 500mA 80dB@(1KHz) Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection、Thermal shutdown、Enable control Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS