BZT52B12S
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
BZT52B12S
JLCPCB Part #
C22446823
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 11.76V~12.24V 12V 150Ω 200mW 25Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS