1SMA4750A
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
1SMA4750A
JLCPCB Part #
C53260737
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1W 25.7V~28.4V 27V 35Ω 5uA@20.6V 750Ω SMA Zener Diodes ROHS