SI5335D-B12251-GM
MFR.Part #
SI5335D-B12251-GM
JLCPCB Part #
C3609555
Package
QFN-24-EP(4x4)
Description
-40℃~+85℃ 1.71V~1.98V、2.25V~2.75V、2.97V~3.63V 200MHz QFN-24-EP(4x4) Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS