SP60N06TH
MFR.Part #
SP60N06TH
JLCPCB Part #
C41355057
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7V 110W 156pF 295pF 5.15nF 60V 6mΩ@10V、8mΩ@4.5V 80A 91nC@10V TO-252-2L MOSFETs ROHS