SP60N05GTD
MFR.Part #
SP60N05GTD
JLCPCB Part #
C22466770
Package
TO-263-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6V 100A 19pF 2.304nF 37.5nC@10V 4.5mΩ@10V、5.5mΩ@4.5V 60V 660pF 95W TO-263-3L MOSFETs ROHS