SP40N11NJ
MFR.Part #
SP40N11NJ
JLCPCB Part #
C41355050
Package
PDFNWB-8L(3.3x3.3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.013nF 1.5V 109pF 11mΩ@10V、14mΩ@4.5V 16W 22.9nC@4.5V 25A 40V 96pF N-Channel PDFNWB-8L(3.3x3.3) MOSFETs ROHS