SP05N100TC
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP05N100TC
JLCPCB Part #
C42372396
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2pF 1kV 3.6W 3V 40Ω@10V 43pF 472pF 500mA 7.5nC@10V N-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS