SY8003DFC
Extended
Manufacturer
Silergy Corp
MFR.Part #
SY8003DFC
JLCPCB Part #
C22454262
Package
DFN-8(2x2)
Description
2.7V~5.5V 3A 55uA 800kHz~1.2MHz Adjustable Buck Buck Built-in DFN-8(2x2) DC-DC Converters ROHS