SIT8924AM-12-33E-33.333333D
MFR.Part #
SIT8924AM-12-33E-33.333333D
JLCPCB Part #
C1161265
Description
-55℃~+125℃ 3.3V 33.333332MHz 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS