SIT8924AE-23-33E-16.384000D
MFR.Part #
SIT8924AE-23-33E-16.384000D
JLCPCB Part #
C1218850
Description
-40℃~+105℃ 16.384MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS