SIT8924AE-13-33E-37.125000E
MFR.Part #
SIT8924AE-13-33E-37.125000E
JLCPCB Part #
C1159998
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 37.125MHz 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS