SIT8924AA-82-33N-4.000000T
MFR.Part #
SIT8924AA-82-33N-4.000000T
JLCPCB Part #
C1234881
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.8mA 4MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS