SIT8924AA-72-33E-40.000000E
MFR.Part #
SIT8924AA-72-33E-40.000000E
JLCPCB Part #
C1161437
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.8mA 40MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS