SIT8924AA-72-28E-27.000000D
MFR.Part #
SIT8924AA-72-28E-27.000000D
JLCPCB Part #
C1160809
Description
-40℃~+125℃ 2.8V 27MHz 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS