SIT8924AAB12-18E-20.000000E
MFR.Part #
SIT8924AAB12-18E-20.000000E
JLCPCB Part #
C1160897
Description
-40℃~+125℃ 1.8V 20MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS