SIT8924AAA13-33E-33.333333D
MFR.Part #
SIT8924AAA13-33E-33.333333D
JLCPCB Part #
C1160397
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 33.333332MHz 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS