SIT8920AM-31-33E-25.000000Y
MFR.Part #
SIT8920AM-31-33E-25.000000Y
JLCPCB Part #
C1234758
Description
-55℃~+125℃ 25MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS