SIT8918AE-81-33E-25.000000Y
MFR.Part #
SIT8918AE-81-33E-25.000000Y
JLCPCB Part #
C1134797
Description
-40℃~+105℃ 25MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS