SIT8918AE-71-33E-50.000000E
MFR.Part #
SIT8918AE-71-33E-50.000000E
JLCPCB Part #
C1234489
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 4.5mA 50MHz LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS