SIT8918AE-71-33E-25.000000D
MFR.Part #
SIT8918AE-71-33E-25.000000D
JLCPCB Part #
C1234428
Description
-40℃~+105℃ 25MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS