SIT8918AE-13-33S-38.400000D
MFR.Part #
SIT8918AE-13-33S-38.400000D
JLCPCB Part #
C1160127
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 38.4MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS