SIT8918AE-13-33E-35.000000D
MFR.Part #
SIT8918AE-13-33E-35.000000D
JLCPCB Part #
C1160059
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 35MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS