SIT8918AE-13-33E-20.000000D
MFR.Part #
SIT8918AE-13-33E-20.000000D
JLCPCB Part #
C1160855
Description
-40℃~+105℃ 20MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS