SIT8918AE-12-18E-50.000000D
MFR.Part #
SIT8918AE-12-18E-50.000000D
JLCPCB Part #
C1160410
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 4mA 50MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS