SIT8918AA-22-33E-4.000000G
MFR.Part #
SIT8918AA-22-33E-4.000000G
JLCPCB Part #
C1160648
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.5mA 4MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS