SIT8918AA-18-33E-10.000000D
MFR.Part #
SIT8918AA-18-33E-10.000000D
JLCPCB Part #
C1161492
Description
-40℃~+125℃ 10MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±30ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS