SIT8918AA-11-33E-1.510000D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT8918AA-11-33E-1.510000D
JLCPCB Part #
C1161539
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+125℃ 1.51MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS