SIT3521AI-2C333-GL24.000000Y
MFR.Part #
SIT3521AI-2C333-GL24.000000Y
JLCPCB Part #
C1517226
Description
-40℃~+85℃ 24MHz 3.3V 89mA LVDS ±50ppm VQFN-10(3.2x5) Programmable Oscillators ROHS