SIT3521AI-2C233-3Y50.000000S
MFR.Part #
SIT3521AI-2C233-3Y50.000000S
JLCPCB Part #
C1517238
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 50MHz 89mA LVDS ±25ppm VQFN-10(3.2x5) Programmable Oscillators ROHS