SIT3521AI-1C233-3Y50.000000T
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT3521AI-1C233-3Y50.000000T
JLCPCB Part #
C1517263
Package
VQFN-10(3.2x5)
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 50MHz 93mA LVPECL ±25ppm VQFN-10(3.2x5) Programmable Oscillators ROHS