SIT2025BI-S1-33E-125.000000G
MFR.Part #
SIT2025BI-S1-33E-125.000000G
JLCPCB Part #
C1160577
Description
-40℃~+85℃ 125MHz 3.3V 8mA LVCMOS ±20ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS