SIT2024BM-S1-33E-40.960000G
MFR.Part #
SIT2024BM-S1-33E-40.960000G
JLCPCB Part #
C1016257
Description
-55℃~+125℃ 3.3V 4.8mA 40.96MHz LVCMOS、LVTTL ±20ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS