SIT2024AA-S2-XXE-7.200000G
MFR.Part #
SIT2024AA-S2-XXE-7.200000G
JLCPCB Part #
C1016241
Description
-40℃~+125℃ 2.25V~3.63V 4.8mA 7.2MHz LVCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS